Epresi KonrádA Magyar Mérnöki Kamara Geodéziai és Geoinformatikai Tagozata által kiírt diplomadíj pályázatára Epresi Konrád, a Geoinformatikai Intézet végzett hallgatója sikerrel pályázott „Pontjelek automatikus azonosítása a fotogrammetriában” című szakdolgozatával (konzulensek: Dr.Tóth Zoltán, Balázsik Valéria).

A Magyar Mérnöki Kamara Geodéziai és Geoinformatikai Tagozata által kiírt diplomadíj pályázatára Epresi Konrád, a Geoinformatikai Intézet végzett hallgatója sikerrel pályázott „Pontjelek automatikus azonosítása a fotogrammetriában” című szakdolgozatával (konzulensek: Dr.Tóth Zoltán, Balázsik Valéria). A díj átadására az MMK tagozati gyűlésén, 2019. szeptember 21-én, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Általános és Felsőgeodézia Tanszék Rédey termében került sor, a díjat Dr. Siki Zoltán a kamara tagozatának elnöke adta át.

Epresi Konrád földmérő és földrendező mérnöknek sikeres pályamunkájához gratulálunk, tanulmányaihoz további sikereket kívánunk!