balekok 2023Idén is sor került balekkeresztelő szakestélyre a Hagyományköri Bizottság, a kollégium, az iskola és az aktív Firmaévfolyam jóvoltából. Szakestünk vidám hangulatban telt, ahol nem csak különböző évfolyamok, hanem különböző generációk is együtt élvezték az estét.
Idén is sor került balekkeresztelő szakestélyre a Hagyományköri Bizottság, a kollégium, az iskola és az aktív Firmaévfolyam jóvoltából. Szakestünk vidám hangulatban telt, ahol nem csak különböző évfolyamok, hanem különböző generációk is együtt élvezték az estét. Örömmel jelenthetjük ki, hogy 21 balekkal bővült aktív hagyományőrzőink száma.

Köszönünk mindent Firmáinknak, az iskolának és a kollégiumnak, hogy ez létrejöhetett!

Világost a Geósnak!

Gál Marcell as. A Dalos Vadász